baskılı stick şeker tasarım

Cafe/Bar, Restoran, Otel gibi elit ve kurumsal firmaların vazgeçilmezi haline gelen markanıza özel baskılı stick şeker veya baskılı sargılı şeker ürünleri etkili bir reklam aracı haline gelmiştir.

Size özel baskılı stick şeker, markanızın kalitesini yansıtan ve hijyen anlayışını gündeme getiren ufak detaylar olmasına rağmen müşterilerinizin gözünde büyük bir hizmet ürünüdür.

Mekanlarda eski bir alışkanlık olan ambalajsız olarak sunulan çay kahve şekerlerine herkesin temas durumu ihtimalini düşünürsek; Tek tek paketlenmiş markanıza özel olarak üretilmiş sargılı şekerler ile hijyen anlayışını mekanlarınıza taşıyoruz.

Logonuzun baskısı bulunan stick şeker ve sargılı şeker ürünleri markanıza ayrı bir hava katarak, müşterilerinize verdiğiniz önemi gündeme getirir.

İsteğinize bağlı olarak;

3-4 gr. Baskılı Stick (Beyaz) Şeker / 3-4 gr. Baskılı Stick (Esmer) Şeker / Tekli Sargılı Küp Şeker / Çiftli Sargılı Küp Şeker seçenekleri ile üretimi yapılmaktadır.

Ürün ve baskı kalitesinden ödün vermeyen deneyimli ekip arkadaşlarımız ile en iyi hizmeti sunmak adına durmadan çalışıyoruz.

Bizden teklif almak yada görüşlerinizi bildirmek için info@tasarimlik.com adresine mail atabilirsiniz. Yada sorularınızı sormak için 0530 940 17 35 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bu bir   Tasarımlık.com  ailesi hizmetidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir