Cafe/Bar, Restoran, Otel gibi yiyecek içecek sektörüne hizmet veren mekanların vazgeçilmezi haline gelen Baskılı Şeker ürünleri “Stick” ve “Sargılı” olmak üzere isteğinize göre markanıza özel üretim yapılır.

Baskılı Stick Şeker ve Baskılı Tek Sargılı Şeker üretimi ve teslimatı ile ilgili sorularınızı cevaplamak gerekirse.

S. Baskılı Stick Şeker de minimum baskı adeti nedir?
C. Baskılı Stick Şeker ürünlerimiz minimum 10.000 adet olarak üretime alınmaktadır. Bobin farklılıklarından dolayı +- %10-15 oynamalar olabilir.

S. Baskılı Şekerlerde ekstradan alınan klişe bedeli nedir?
C. Baskılı şekerlerin üretiminde ihtiyaç duyulan klişeler her baskıda yenilenmediği için ücreti sadece ilk siparişe yansıtılır. Sonraki siparişleriniz de tasarım değiştirmediğiniz süreçte bu ücret talep edilmez.

S. Stick Şeker yada Sargılı Şeker üzerine istediğimiz her türlü baskı yapılabilir mi?
C. Baskılı şekerlerin çok ufak bir reklam alanı olduğunu düşünürsek, ufak detaylarda baskıda kayıp yaşanmasından dolayı 3 Renge kadar çıkabilen baskı kapasitesinin ağırlıklı bir bölümü 2 renk olarak üretilmektedir. Ufak ama etkili bir reklam aracında karmaşaya gerek yoktur.

S. Baskılar attığınız onay fotoğrafından daha farklı tonlarda teslim edildi neden?
C. Bilgisayar veya telefon ekranında gördüğünüz renge göre baskı farklılık gösterebilir. Ekranların birbirinden farklı kontrast ayarından kaynaklı renk farkının olması dijital ortamla alakalıdır. Sizin ekranınızda gördüğünüz renkler başka bir ekranda açıldığında daha farklı gözükebilir.

S. Verilen her ayrı siparişte baskıların renk tonlarında ki farkın sebebi nedir?
C. Flexo baskı tekniği uygulanarak üretimi yapılan baskılı şekerlerde 4 ana renkten oluşan karışımlar sonucu elde edilen boyadan kaynaklı olarak %20-25 ton farkı normal olarak karşılanmaktadır ve hata sebebi değildir.

S. Sipariş vermem durumunda ürünlerim ne zaman teslim edilir?
C. Grafik ekibimiz tarafından yapılan tasarımlar onayınıza sunulur ve onay sonrası üretim süreci 10 iş günüdür. Vereceğiniz siparişler de lütfen bu süreci düşünerek tüketim planı yapmanızı öneririz.

Bizden teklif almak yada görüşlerinizi bildirmek için info@tasarimlik.com adresine mail atabilirsiniz. Yada sorularınızı sormak için 0530 940 17 35 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.